Algemene Ledenvergadering VO-raad - Beslis mee over de koers van onze vereniging!

  • Bussum

Meebeslissen over de strategische koers van onze vereniging? Samen verkennen hoe we het strategisch personeelsbeleid als sector verder versterken? En in gesprek gaan met collega-bestuurders over de uitdagingen en ambities in het onderwijs? Op 4 juni biedt de Algemene Ledenvergadering van de VO-raad je deze kans. Net als vorig jaar organiseren we een groot deel van de dag samen met de PO-Raad - een mooie gelegenheid om ook sectoroverstijgend het gesprek te voeren.

We verwelkomen een inspirerende keynote van Albert-Jan Kruiter, mede-oprichter van het Instituut voor Publieke Waarden. Zijn bijdrage biedt scherpe inzichten en stof tot nadenken — waarna we samen kritisch kijken naar wat dit betekent voor onze praktijk.

Meld je aan 

De ALV is hét moment om als leden richting te geven aan onze vereniging. Jouw inbreng en stem als onderwijsbestuurder zijn hierbij onmisbaar. Daarnaast is dit een uitgelezen kans om collega-bestuurders uit het hele land te ontmoeten en het gesprek aan te gaan over gedeelde vraagstukken. Dit levert altijd waardevolle kennis en ideeën op die weer meegenomen kunnen worden naar de eigen school. Kortom: een dag vol ontmoeting, inspiratie en invloed.

We rekenen op je aanwezigheid.

Datum en tijd 

Donderdag 4 juni 2026, van 13.00 tot 17.00 uur (inloop vanaf 12.00 uur) 

Locatie

Spant! in Bussum

Voor wie 

De ALV is toegankelijk voor alle bestuurders van leden van de VO-raad. 

Programma